Packages

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

  • 4 Lessons (1 Month)

    90£
    1 Month, 1 Lesson per week
    Valid for one month
    • Math
  • Best Value

    8 Lessons (1 Month)

    170£
    1 Month, 2 Lessons per week
    Valid for one month
    • Math
  • 8 Lessons (2 Months)

    175£
    2 Months, 1 Lesson per week
    Valid for one month
    • Math